Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

УКРАЇНА
БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
проект РІШЕННЯ
ШОСТОЇ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства

гр.Чорбі А.І.

 

Керуючись ч.1 п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,

ст.ст. 3,12,33,118, 121, Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 25, 26,50 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення комісії з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів від 17.05.2016 року протокол № та розглянувши заявугр.Чорби А.І..зареєстровану 17.05.16 р № Ч-29(з), Мирненська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною загальною площею 0, 0813 га ріллі у власність гр.Чорбі Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу розташованих по вул.Степова с.МирнеБіляївського району Одеської області .

 

2. Гр.Чорбі А.І. замовити за власний рахунок суб’єкту господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п. 1 даного рішення та подати його на розгляд до Мирненської сільської ради відповідно чинному законодавству України.

 

3. Дане рішення має чинність протягом одного року з дня його прийняття.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів/голова Бєдний О.М./ .

 

Сільський голова В.М.Мокрицький

17 травня 2016 року

№ -УІІ