Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

УКРАЇНА
БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
проект РІШЕННЯ
ШОСТОЇ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для будівництва та

обслуговування жилих будинків, господарських

будівель і споруд / присадибної ділянки /

гр.Ткачову І.М.

 

Згідно ч.1 п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.3,12, 40, 116,118,121,126,186 Земельного кодексу України, ст. 30 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення постійної комісії з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів від 17 травня 2016 року протокол № 5 , розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, розроблений ТОВ “Центр приватизації”, та заяву гр.Ткачова І.М., зареєстровану 04.05.2016 р. за № Т-26(з), Мирненська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки гр.Ткачову Івану Миколайовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд / присадибної ділянки /, розроблений ТОВ “Центр приватизації” .

2.Передати безоплатно у власність гр. Ткачову Івану Миколайовичу земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд / присадибну ділянку /, загальною площею 0,1590га , розташовану за адресою: вул.Радісна(колишня Комсомольська),37 села Мирне Біляївського району Одеської області, кадастровий номер 5121084100:02:001:0744.

3.Гр.Ткачову І.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». 4.Зобов»язати гр.Ткачова І.М.. виконувати обов»язки власників земельних ділянок відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

5. Вважати таким що втратив чинність п.16 додатку до рішення Мирненської сільської ради “Про безоплатну передачу у власність громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд/присадибних ділянок/ для ведення особистих селянських господарств, які раніше були надані в користування” від 18.01.2008р.№ 272-У.

6.Спеціалісту – землевпоряднику Ковтуну С.І. внести відповідні записи в Земельно- кадастрову документацію стосовно земельних ділянок, зазначених в п.2 даного рішення.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів/голова Бєдний О.М./ .

Сільський голова В.М.Мокрицький

27 травня 2016 року

№ -УІІ