Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

УКРАЇНА
БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
проект РІШЕННЯ
ШОСТОЇ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для будівництва та

обслуговування жилих будинків, господарських

будівель і споруд / присадибної ділянки /

гр.Лисиці О.В.

Згідно ч.1 п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.3,12, 40, 116,118,121,126,186 Земельного кодексу України, ст. 30 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення постійної комісії з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів від 17 травня 2016 року протокол № 5, розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, розроблений ФОП Рогачко С.П., та заяву гр. Лисиці О.В.зареєстровану 14.04.2016 р. за № Л-21(з), Мирненська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки гр.Лисиці Олегу Володимировичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд / присадибної ділянки /, розроблений ФОП Рогачко С.П .

2. Передати безоплатно у власність гр. Лисиці О.В. земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд / присадибну ділянку /, загальною площею 0,1000 га , розташовану за адресою: вул.Центральна(колишня Леніна ),1-Г с.Широка Балка Біляївського району Одеської області, кадастровий номер 5121084100:03:001:0119.

3. Гр. Лисиці О.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Зобов»язати гр.Лисицю О.В. виконувати обов»язки власників земельних ділянок відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

5. Спеціалісту – землевпоряднику Ковтуну С.І. внести відповідні записи в Земельно- кадастрову документацію стосовно земельних ділянок, зазначених в п.2 даного рішення.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів/голова Бєдний О.М./ .

Сільський голова В.М.Мокрицький

27 травня 2016 року

№ -УІІ