Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

УКРАЇНА
БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
проект РІШЕННЯ
ШОСТОЇ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування

жилих будинків, господарських будівель і споруд / присадибної ділянки /

гр.Бучнєву М. Н.

Згідно ч.1 п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.3,12, 40, 116,121,126,186 Земельного кодексу України, ст. 30 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення постійної комісії з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів від 17 травня 2016 року протокол № 5, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд / присадибної ділянки /гр.Бучнєву М. Н. розроблену ФОП Рогачко С.П., та заяву гр.Бучнєва М. Н. .зареєстровану 05.05.2016 р. за № Б-28(з), Мирненська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд / присадибної ділянки /гр.Бучнєву М. Н. розроблену ФОП Рогачко С.П

2. Передати безоплатно у власність гр. Бучнєву Михайлу Назаровичу земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд / присадибну ділянку /, загальною площею 0,2500 га , розташовану за адресою: вул.Набережна,20 с.Широка Балка Біляївського району Одеської області, кадастровий номер 5121084100:03:001:0120.

3. Гр. Бучнєву М. Н. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Зобов»язати гр.Бучнєва М. Н. виконувати обов»язки власників земельних ділянок відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

5.Вважати таким що втратили чинність рішення: “Про уточнення рішення 13 сесії ХХІ скликання від 03.02.1994 Мирненської сільської ради стосовно гр.Бучнєва М.Н.” від 03.03.2011р.№ 71-УІ, “О заявлении граждан, желающих приватизировать приусадебные земельные участки» від 03.02.1994р. Стосовно гр. Бучнєва М.Н.

5. Спеціалісту – землевпоряднику Ковтуну С.І. внести відповідні записи в Земельно- кадастрову документацію стосовно земельних ділянок, зазначених в п.2 даного рішення.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів/голова Бєдний О.М./ .

Сільський голова В.М.Мокрицький

27 травня 2016 року

№ -УІІ